Krok po kroku
Jak założyć Firmę

Założenie działalności może być kłopotliwe, szczególnie dla początkującego przedsiębiorcy. W Hossa Księgowość zajmiemy się tym za Ciebie, więc nie musisz się o nic martwić.
1

KROK PIERWSZY - Pierwszy kontakt

Jeżeli potrzebujesz pomocy w załażeniu firmy bądź w jej rozliczaniu to zapraszamy do kontaktu. Podczas naszej pierwszej rozmowy przede wszystkim będziemy chcieli uzyskać podstawowe informacje o twojej firmie oraz poznać twoje potrzeby i oczekiwania.  Z przyjemnością odpowiemy na nurtujące Cię pytania oraz przedstawimy zakres naszych usług. W przypadku zainteresowania dalszą współpracą umówimy się na konsultacje księgowe, na których omówimy wszystkie szczegóły dotyczące twojej firmy oraz naszej współpracy. Chcesz wstępnie oszacować cenę naszych usług? Skorzystaj z kalkulatora usług księgowych na naszej stronie.

KROK DRUGI - Konsultacje księgowe

Konsultacje to kluczowy moment dla przyszłych przedsiębiorców, którzy planują otworzyć jednoosobowądziałalnośćgospodarczą bądź spółkę. Nasz zespół rozwieje Twoje wątpliwości związane z założeniem działalności oraz jej późniejszym rozliczaniem. Odpowiemy również na nurtujące Cię pytania, tak abyś mógł poczuć się pewnie jako nowy przedsiębiorca. Podczas konsultacji księgowych porozmawiamy o profilu działalności Twojej firmy, jej rozmiarze oraz o specyfice branży, w której działasz. Konsultacje trwają około 1 godziny i mogą odbyć się online lub stacjonarnie w naszym biurze rachunkowym w Lublinie. Jeżeli zdecydujesz się na stałą współpracę to konsultacje księgowe są bezpłatne.

2
3

KROK TRZECI - Przygotowanie oferty

Na podstawie otrzymanych informacji przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na nasze usługi księgowe. Uwzględnimy specyfikę Twojej firmy oraz indywidualne potrzeby, tak aby nasza usługa księgowa była dopasowana do twoich potrzeb. Wraz z ofertą otrzymasz również wzór umowy na usługi księgowe, tak abyś miał czas na przeanalizowanie jej warunków oraz zakresu usług.

KROK CZWARTY - Formalności

W tym kroku dopełnimy wszystkich niezbędnych formalności. Sporządzimy umowę na nasze usługi księgowe oraz podpiszemy niezbędne pełnomocnictwa potrzebne do rozliczenia Twojej firmy lub jej ewentualnego założenia w Twoim imieniu. Możesz podpisać wszystkie dokumenty osobiście w naszym biurze księgowym w Lublinie lub zdalnie.

4
5

KROK PIĄTY - Założenie działalności

Na podstawie udzielonych pełnomocnictw, zajmiemy się kompletnym procesem rejestracji firmy w Twoim imieniu. Sporządzimy wszystkie niezbędne wnioski, takie jak CEIDG-1, VAT-R, ZUS-ZZA i złożymy je w odpowiednich instytucjach.Dla klientów, którzy zdecydowali się powierzyć nam rozliczanie swojej JDG, założenie firmy jest bezpłatne.

Jeżeli wolisz założyć działalność samodzielnie bądź chcesz założyć spółkę, zapewnimy Ci pełne wsparcie w tym procesie. Udostępnimy Ci niezbędne informacje, pomożemy w wypełnianiu formularzy i odpowiemy na wszelkie pytania, tak abyś mógł samodzielnie zarejestrować swoją firmę.

KROK SZÓSTY - Udostępnienie SALDEO

W tym kroku udostępniamy Ci dostęp do naszego Panelu Przedsiębiorcy online na platformie SALDEO. Panel ten oferuje wiele przydatnych funkcjonalności, takich jak wystawianie faktur, przesyłanie, podgląd i ewidencjonowanie dokumentów, a także możliwość monitorowania wyników finansowych oraz prowadzenia rozrachunków.

Dodatkowo, prześlemy Ci informacje wstępne, które pomogą Ci w początkowym etapie współpracy z naszym biurem. Te informacje zawierają istotne wskazówki i porady, które ułatwią Ci rozpoczęcie działalności i korzystanie z naszych usług.

6
7

KROK SIÓDMY - Długotrwała owocna współpraca

Naszym celem jest budowanie długotrwałych i owocnych relacji z naszymi klientami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia na początku swojej działalności, czy w trakcie długoletniego rozwoju swojej firmy, zawsze możesz polegać na naszym zespole. Podchodzimy z zaangażowaniem do powierzonych zadań i dążymy do osiągnięcia sukcesu razem z Tobą.

Potrzebujesz pomocy?
Odezwij się do nas

    Wycena