Poznaj
Nasz zespół

Witamy w Hossa Księgowość! Nasze biuro księgowe w Lublinie zapewnia pełną obsługę finansowo-księgową. Dbamy o interesy naszych partnerów, zapewniając elastyczny system współpracy. Pragniesz skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy? Sprawy księgowe pozostaw w naszych rękach. Ale najpierw – poznajmy się!
Księgowa oraz właścicielka Hossa Księgowość
Magdalena Skolimowska

Cześć, jestem Magdalena Skolimowska i jestem właścicielką biura Hossa Księgowość, gdzie pełnię rolę księgowej i specjalisty do spraw wynagrodzeń. Uwielbiam pracować w tej branży i pomagać moim klientom w rozwiązywaniu problemów księgowych. Jestem osobą miłą i przyjazną, ale także skrupulatną i dokładną. Nigdy nie idę drogą na skróty i zawsze stawiam na profesjonalizm.
Ukończyłam studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej na kierunku finanse i rachunkowość w Warszawie oraz kurs samodzielnej księgowej w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. W branży księgowej pracuję już od 2016 roku, a od 2019 prowadzę własne biuro. Moją specjalnością są firmy z branży IT oraz duże firmy produkcyjne. Zajmuję się także naliczaniem wynagrodzeń
Jako księgowa ciągle się rozwijam i podejmuję nowe wyzwania, poszerzając swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach specjalistycznych. Jestem przekonana, że dzięki mojemu zaangażowaniu i doświadczeniu będę w stanie wesprzeć Cię i Twoją firmę w osiągnięciu sukcesu.

Współzałożyciel Hossa Księgowość
Bartłomiej Skolimowski

Nazywam się Bartłomiej Skolimowski i jestem współzałożycielem biura Hossa Księgowość. Na co dzień pełnię rolę kadrowego oraz młodszego księgowego. Jestem odpowiedzialny za wstępne księgowanie firm. Oprócz tego, zajmuję się również kwestiami kadrowym. Moją pasją są nowoczesne technologie, szczególnie w zakresie automatyzacji i analizy danych finansowych firm. Dlatego też w biurze wdrażam nowe rozwiązania informatyczne oraz dbam o ich późniejsze funkcjonowanie. W branży pracuję od samego początku istnienia biura Hossa Księgowość, czyli od 2019 roku. Od tej pory staram się poszerzać swoje kompetencje, poszukując jednocześnie nowych rozwiązań, które podniosą jakość usług naszego biura.

Księgowa - pełna księgowość
Karolina Walczak

Nazywam się Karolina Walczak i w biurze Hossa Księgowość pełnię rolę księgowej. Specjalizuje się w pełnej księgowości i dlatego jestem odpowiedzialna za rozliczanie ksiąg rachunkowych naszych klientów. Ukończyłam studia na kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie o specjalności rachunkowość przedsiębiorstw i instytucji. Uczestniczyłam także w kursie Rachunkowość Firm Produkcyjnych. W branży księgowej pracuje od 2019 roku i od samego początku mojego doświadczenia zawodowego zajmowałam się pełnymi księgami. Jestem osobą pogodną i przyjazną. Stale rozwijam swoje kompetencje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu księgowości i podatków.

Przekonaj się
CO NAS WYRÓŻNIA

Biuro rachunkowe Hossa Księgowość wyróżnia się na rynku dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu, który świadczy usługi na najwyższym poziomie. Przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że nawiązujemy partnerskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. W naszej pracy kładziemy nacisk na dokładność oraz terminowość, co jest dla nas priorytetem. Dzięki tym wartościom, biuro Hossa Księgowość zapewnia kompleksową obsługę księgowo-rachunkową, podatkową oraz kadrowo-płacową dla firm z różnych branż.
Wiedza i doświadczenie
Przyjazna atmosfera
Reprezentacja przed urzędami
Terminowość

Napisz do nas
Zacznijmy działać

ul. Gęsia 3 lok. nr 2.05,
20-719 Lublin (wejście nr 2, piętro 2)
Sprawdź wycenę naszych usług
Przejdź do kalkulatora
Wycena